Regulamin

 1. Właścicielem sklepu internetowego jest Firma Nitai Oskar Bagiński z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Maślickiej 86.
 2. Zamówienia można składać przez:
 3. Zamówienia w sklepie internetowym można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia składane w dni powszednie po godz. 1500, w soboty i niedziele oraz w święta rozpatrywane będą od najbliższego dnia roboczego. Przyjęcie zamówienia następuje z chwilą otrzymania przez sklep potwierdzenia zamówienia od klienta e-mailem.
 4. Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu i adresu e-mail.
  Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo e-mail ze szczegółami zamówienia.
 5. Złożenie zamówienia równoznaczne jest z:
  • wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb sklepu,
  • wyrażeniem zgody na zawarcie umowy sprzedaży,
  • oświadczeniem o znajomości regulaminu działalności sklepu i jego przestrzeganiu.
 6. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
 7. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania.
 8. Ceny towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich.
 9. Realizacja zamówienia złożonego przez klienta następuje w ciągu 1-2 dni roboczych w przypadku zakupu za pobraniem lub od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto firmowe w przypadku przedpłaty przelewem.
 10. W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko osoby kupującej oraz numer zamówienia.
 11. W przypadku braku wpłaty po upływie 5 dni od złożenia zamówienia kontaktujemy się z Państwem telefonicznie. Brak przedpłaty należności za zamówienie w ciągu 10 dni od daty złożenia zamówienia powoduje jego anulowanie.
 12. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art. 2 ust 1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art. 10 ww. ustawy.
  Prosimy przed odesłaniem towaru skontaktować się z nami pod nr telefonu 071 354 1053 lub e-mailem (info@kokosowa.pl). Pozwoli to na ustalenie właściwej procedury zwrotu.
 13. Przy odbiorze paczki prosimy sprawdzić, czy przesyłka nie jest w jakikolwiek sposób uszkodzona. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia, należy w obecności listonosza lub kuriera otworzyć paczkę i sprawdzić, czy towar zamówiony przez Państwa nie został uszkodzony w czasie transportu. Jeśli produkty okażą się uszkodzone, wylane, pogniecione itp., należy w obecności doręczyciela spisać protokół reklamacyjny (odmowa przyjęcia paczki i powód - uszkodzenie zawartości przez doręczyciela). W tym przypadku będzie to podstawa do złożenia reklamacji przez firmę Nitai u przewoźnika.
 14. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient stwierdzi wadliwość towaru, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres firmy. Jeśli reklamacja dotyczy uszkodzenia podczas transportu prosimy o dołączenie protokołu reklamacyjnego (patrz punkt 12 regulaminu). Koszty, związane z odesłaniem reklamowanego towaru (porównaj z punktem 14), sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
 15. Firma Nitai zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawienia oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 16. Informacje zawarte na stronach sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.
 17. Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część publikacji lub sklepu nie może być odtwarzana, kopiowana, przechowywana ani przesyłana w jakiejkolwiek formie przez media elektroniczne, mechaniczne, fotokopiujące i inne, bez uzyskania wcześniejszej zgody właściciela praw autorskich. (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).